Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rakousko |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.3 kg |
| EAN: | 9120020000208 |
| Dárkové balení/krabička: | Ne |
| Objem: | 0.75l |
| Obsah Alkoholu: | 12.5 % |
| Barva vína: | Bílé víno |
| Označení vína: | Suché |
| Odrůda: | Veltlínské zelené |
| Druh uzávěru: | Šroubovací uzávěr |
| Zbytkový cukr: | 1 g/l |
| Kyseliny: | 5,3 g/l |
| Typ obalu: | Sklo |
| Alergeny: | Oxid siřičitý |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
