Veltlínské zelené PS Habánské sklepy 0.75l
Víno zlatavé barvy s bohatými odlesky, zaujme výrazně květnatě kořenitým aroma s tóny šťavnatého grapefruitu a lístků čajové růže, v chuti je vyvážené s dlouhou medovou dochutí a příjemným zbytkovým cukrem, za kterým se ukrývá výrazná kořenitost.
Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.
Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.
Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.
Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bílé víno |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.32 kg |
| EAN: | 8594008553313 |
| Dárkové balení/krabička: | Ne |
| Objem: | 0.75l |
| Obsah Alkoholu: | 13 % |
| Barva vína: | Bílé víno |
| Označení vína: | Suché |
| Odrůda: | Veltlínské zelené |
| Druh uzávěru: | Korek |
| Zbytkový cukr: | 0,3 g/l |
| Kyseliny: | 6,8 g/l |
| Typ obalu: | Sklo |
| Alergeny: | Oxid siřičitý |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
