Veltlinské Zelené PS 0.75l Coll Valtice
Vůně vína je velmi příjemná, s nádechem květin, citrusů, mandlí a lehce i vanilky. Chuť je plná, kořenitá a harmonická.
Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.
Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.
Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.
Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bílé víno |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.35 kg |
| EAN: | 8595596723430 |
| Dárkové balení/krabička: | Ne |
| Objem: | 0.75l |
| Obsah Alkoholu: | 12 % |
| Barva vína: | Bílé víno |
| Označení vína: | Suché |
| Odrůda: | Veltlínské zelené |
| Druh uzávěru: | Korek |
| Zbytkový cukr: | 6 g/l |
| Kyseliny: | 7 g/l |
| Typ obalu: | Sklo |
| Alergeny: | Oxid siřičitý |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
