Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Červené víno |
|---|---|
| Hmotnost: | 2 kg |
| EAN: | 8595620921153 |
| Dárkové balení/krabička: | NE |
| Objem: | 0.375l |
| Obsah Alkoholu: | 16% |
| Barva vína: | Červené víno |
| Označení vína: | Sladké |
| Druh uzávěru: | Korek |
| Zbytkový cukr: | 96 g/l |
| Kyseliny: | 4,7 g/l |
| Alergeny: | Oxid Siřičitý |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
