Pinot Noir Klaret Pod Radobýlem 0.75l
Jde o bílé víno vyrobené z noblesní modré odrůdy Pinot noir bez naležení na slupkách. Jemné, krémové a snadno pitelné víno s ovocnými tóny třešní a peckového ovoce.
Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bílé víno |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.2 kg |
| EAN: | 8594188660610 |
| Dárkové balení/krabička: | Ne |
| Objem: | 0.75l |
| Obsah Alkoholu: | 13% |
| Barva vína: | Bílé víno |
| Označení vína: | Suché |
| Odrůda: | Pinot Noir |
| Druh uzávěru: | Korek |
| Zbytkový cukr: | 1,1 g/l |
| Kyseliny: | 7,1 g/l |
| Typ obalu: | Sklo |
| Země původu: | Česká republika |
| Zatřídení: | České zemské víno |
| Alergeny: | Oxid siřičitý |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
